0212 343 0 342 info@egcenerji.com
 

HABERLER

Eurasia Enerji Yatırımları, General Trading System Ltd şirketini satın aldı. (25.09.2014)

Eurasia Enerji Yatırımları A.Ş. İngiltere menşeli, mobil enerji santral kiralama alanında yatırımları olan General Trading System Ltd. (GTS) şirketinin tamamını 8 milyon ABD Doları karşılığında satın almış ve devir/tescil işlemlerini tamamlamıştır. Satın alma işleminin tamamlanması ile birlikte, şirketimiz GTS"nin kiralanabilir sabit ve mobil enerji santrali portföyüne katacağı 2 adet 25"er MW"lık Pratt&Whitney mobil enerji tribünlerinin uluslararası piyasada kiralanması hususunda Biovizyon Enerji ünvanlı şirketin aracılık hizmeti verme teklifinin münhasır olmamak kaydı ile kabul etmiş ve 25 Eylül 2014 tarihinde Eurasia Enerji Yatırımları ile Biovizyon Enerji arasında bir aracılık sözleşmesi imzalanmıştır.

La Societe Algerienne de Production de l"Electricite Mobilepac’ler için sözleşme imzaladı (12 Aralık 2013)

Mitsubishi Heavy Industries, Ltd.’nın grup şirketi PW Power Systems Inc, (PWPS), bugün Solangaz’ın iştiraki, La Société Algérienne de Production de l’Electricité (SPE) ile Cezayir’de dört ayrı alana konmak üzere 20 adet Mobilepac ünitesi için sözleşme imzaladı. Kamu kuruluşu olan SPE, Cezayir’ın elektrik üretiminden sorumlu.

Devamı

Cezayir’e giden 100. Mobilepac (25 Ekim 2013)

Mitsubishi Heavy Industries, Ltd.’nın grup şirketi PW Power Systems Inc, (PWPS), bugün Cezayir’de bulunan elektrik ve gaz dağıtımından sorumlu olan kamu kuruluşu Sonelgaz’a ulaştırılmak üzere 100. Mobilepac ünitesini tamamladığını açıkladı.

Devamı