0212 343 0 342 info@egcenerji.com
 

MOBİL JENERATÖR KİRALAMA

Ses-ışık, prodüksiyon, eğlence, inşaat sektörlerindeki müşterileri başta olmak üzere tüm müşteri gruplarının kiralık mobil jeneratör ihtiyaçlarını, geniş ürün yelpazesine sahip mobil jeneratör parkı ile karşılayan EGC Enerji, keşif ve satış sonrası hizmetler* ile mobil jeneratör kiralama hizmetleri sunmakta, sahip olduğu 14 mobil araç ile 110kVA güçten 550kVA güce kadar olan mobil enerji çözümleri ve bunların üstü talep edilen güçlerde ise senkron ürünler ile enerji taleplerine hizmet vermektedir.

Ses izolasyonu ile ön plana çıkan mobil jeneratör kiralama hizmeti konser, gösteri, v.b. gibi organizasyonların acil enerji ihtiyaçlarını karşılamakta ve şebeke enerjisinin bulunmadığı ortamlarda hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Mobil jeneratörler ile kiralama hizmetini en uygun fiyatlarla sunan EGC Enerji, müşterilerine maliyet avantajı ile güvenilir güç sağlamaktadır.

* Montaj ve satış sonrası hizmetler tecrübesi kanıtlanmış diğer hizmet sağlayıcılar tarafından sağlanmaktadır.

Kiralamasını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerle ilgili olarak lütfen bizimle iletişime geçiniz. Sizlere hizmet vermek bizi memnun edecektir.

Hizmetimizle ilgili broşüre buradan ulaşabilirsiniz.